ukeniwru
. 19 oC облачно с прояснениями

USD 31.50/32.18

умань медиа, первое информационное агенство

                         

«Перший клас» виховує маленьких європейців

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Уманський приватний Центр розвитку дитини «Перший клас» впроваджує програму дошкільної освіти, як альтернативу державній.

Тридцять маленьких жителів уманського регіону з міст Умані, Христинівка, сіл Ладижинка та Родниківка відвідують цей заклад. Наймолодшому вихованцю ще не виповнилося й двох років, а перші випускники-шестирічки вже йдуть цього року до школи. Обирати в якому закладі отримувати, як шкільну, так і дошкільну освіту - державному або приватному - одна з переваг нового Закону про освіту. Сьогодні із цим питання батьки можуть визначатися самостійно, зважаючи на індивідуальні потреби дитини та свої фінансові можливості.

За даними сайту Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, на сьогодні в області функціонує 645 закладів дошкільної освіти. Лише два з дошкільних закладів - приватної форми власності, і обидва вони розташовані в Умані.

Бізнесмен та меценат Ігор Ліпкан декілька років тому поставив за мету відкрити в Умані дошкільний заклад найвищого рівня. Відразу розумів, що проект буде не стільки прибутковим, скільки соціальним, але це не зупинило його. Від ідеї до втілення засновники подолали тернистий шлях оформлення документації, отримання дозволів, затвердження проектів, планів, і ось у перепрофільованому приміщенні колишнього ресторанного закладу з’явився сучасний Центр розвитку дитини. 

Сьогодні в Центрі функціонують дві групи дошкільнят  – молодшого і старшого віку. Загальна кількість дітей  - 30, найменшій  - 1 рік 8 місяців, а найстаршим – 6 років. Групи відвідують не лише місцеві діти, а й жителі міста Христинівка, сіл Ладижинка та Родниківка, а також під час літніх канікул регулярно відпочивають та отримують нові знання діти із Києва та Москви.

«ПЕРШИЙ КЛАС» - це розвиток дошкільнят завдяки мобільним іграм, творчим вправам, цікавим заняттям у класах-групах та оздоровчим заходам у першокласних безпечних умовах.

Тут працюють 15 спеціалістів, серед яких вихователі, помічники вихователів, музичний керівник, хореограф, психолог, логопед,  інструктор з плавання, кухар, медична сестра та лікар. Працівники центру регулярно проходять курси підвищення кваліфікацій та опановують нові, сучасні форми та методи роботи з дітьми. Заклад орієнтує свою роботу на індивідуальний підхід до кожної дитини, як особистості, враховуючи потреби, таланти та бажання кожного із вихованців. Вихователі використовують сучасні освітні методики під час роботи музичних, хореографічних занять, гуртку з шахів, занять з англійської мови та плавання.

Тричі в тиждень учні займаються у сучасному плавальному басейні, у якому створено комфортні та безпечні умови. Насамперед, це: встановлена система без хлорної дезінфекції та очищення води за допомогою іонів міді та срібла фірми Necon, яка є кращою системою очистки у всій Черкаській області. У басейні підтримують постійну температуру води, яка становить 30С, для зручності дітей функціонують сучасні роздягальні, санітарні кімнати та душові кабіни.  

Діти, під час перебування у закладі отримують п’ятиразове, збалансоване харчування. Медична сестра в меню враховує наявність алергій, індивідуальне несприйняття окремих харчових продуктів дітьми та побажання батьків. Меню затверджує керівник закладу.

 Особливо в закладі приділяють увагу індивідуальному підходу до кожного вихованця. Таким чином на першому плані стоїть бажання дитини, якщо вона не хоче відвідувати секцію в даний момент, а гратися чи усамітнитись, то дитину ніхто не змушуватиме, а задовольнивши свої потреби, вона з легкість приєднається до інших дітей.

Ще однією цікавинкою закладу є те, що змалечку діти мають можливість дружити із закордонними однолітками. Для обміну досвідом та налагодження дружніх стосунків Центром була підписана угода про співпрацю із польським містом Ланцют. Це дає змогу втілювати євроінтеграційні процеси в Україні на прикладі однієї невеличкої дитячої установи.

Для забезпечення нагляду за станом здоров’я кожної дитини у закладі працює медична сестра, а також двічі на тиждень приходить лікар, який оглядає діток та дає рекомендації батькам.

Безпеку закладу забезпечують сучасна протипожежна та потужна вентиляційна системи. Крім того за кожним рухом дітей та працівників пильно слідкує система відеонагляду.

Батьки та родичі вихованців високо оцінюють професійну та висококваліфіковану роботу працівників Центру розвитку дитини «ПЕРШИЙ КЛАС» та задоволені комфортними умовами, в яких виховуються діти.

За словами директора Центру Валентини Новак, новий закон «Про освіту» є дійсно демократичним. Батьки можуть обирати для своїх дітей будь-який заклад для навчання і виховання незалежно від форми власності, а вчителі і викладачі обирають нові цікаві методи та форми роботи у своїй професійній діяльності. І хоча сьогодні ще існують певні проблеми із утримання сучасних приватних закладів, Валентина Вікторівна переконана, що механізм фінансування врешті буде відпрацьовано.

В планах Центру розвитку дитини відкриття ще однієї групи дошкільнят, оскільки багато батьків мають бажання, щоб їхня дитина відвідала саме цей заклад, була всебічно розвиненою, доглянутою, здоровою та почувалася, як вдома.

Прочитано 1660 разів Останнє редагування грудня 04 2019

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала