ukeniwru
. 26 oC пасмурно

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Редактор

Редактор

Вже кілька років поспіль напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України хасиди, які постійно проживають в Умані, оновлюють державний прапор на флагштоці в мікрорайоні паломництва.


Умань. День Прапора 2019 - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Вже 15 років поспіль український народ офіційно вшановує головний державний символ.


Заключне інтерв'ю Євгенія Данченка на посаді голови Уманської РДА. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

19 серпня розпорядженням Президента України Володимира Зеленського звільнено 12 голів районних державних адміністрацій Черкаської та 2-х Миколаївської областей у зв'язку із закінченням строку повноважень Президента України Петра Порошенка.


День керівника в Уманській міській раді. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

На дні керівника, що відбувся в Уманській міській раді було розглянуто проблемні питання галузі охорони здоров'я нашого міста, підготовки до опалювального періоду 2019-20р.р. та найближчі перспективи розвитку інженерно-транспортної, соціальної інфраструктури та благоустрою міста. Що до благоустрою нашого міста, а саме збереження того що вже створено йшлося під час заслуховування даного питання.

 Зрозуміло, що покращення зовнішнього вигляду нашого міста повинно радувати око його громадян і гостей, проте збереження і дбайливе ставлення до всього, що вже створено в місті і ще планується створити, є громадянським обов’язком кожного з нас.


Уманчан та хасидів об’єднав футбол. - 2.0 out of 5 based on 1 vote

В Умані відбувся турнір з вуличного футболу, який організувало новостворене Громадське об’єднання уманчан (скорочено ГОУ).


Презентація книги «Поетичний вінок Уманщини» - 5.0 out of 5 based on 1 vote

За ініціативи голови Уманської районної ради Оксани Супрунець реалізовано ще один гуманітарний проект - видано книгу «Поетичний вінок Уманщини».


Мешканців с. Ропотуха забезпечать питною водою - 5.0 out of 5 based on 1 vote

У селі Ропотуха Уманського району втілено в життя перші важливі кроки щодо вирішення проблеми забезпечення населеного пункту питною водою.


Напередодні Всесвітнього дня боротьби з гепатитом, який відзначається 28 липня, провідний інспектор Уманського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Катерина Руда провела тематичний захід для засуджених: «Лагідний вбивця: як запобігти зараженню гепатитом С».


В Умані з єврейської школи для дівчат викрали оргтехніку. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Навчальний тиждень для єврейських дівчаток та персоналу приватної єврейської школи, що розташована в Умані в мікрорайоні паломництва, розпочався із виклику поліції.


Жнива у ТОВ "Поділля Агропродукт" в с.Рижавка - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Продовжується  жнивна кампанія на Уманщині. ТОВ «Поділля Агропродукт», яке орендує землі у семи населених пунктах Уманського району одне з перших серед господарств, які вже зібрали ранню групу зернових культур.


Сторінка 1 із 51

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала