ukeniwru
. 21 oC облачно с прояснениями

USD 27.93/28.33

умань медиа, первое информационное агенство

                         

info

info

Дорога в краще життя в селі Ропотуха - 5.0 out of 5 based on 1 vote
На минулому тижні у жителів села Ропотуха здійснилася мрія щодо якісного ремонту центральної дороги, яка знаходилася у вкрай аварійному стані.

Поліція Ізраїлю в Умані - 5.0 out of 5 based on 1 vote
До Умані прибуло шестеро поліцейських з Ізраїлю, щоб допомагати слідкувати за порядком під час святкування Рош - Га-Шана.

«Уманьпиво» здобуло 9 нагород у Міжнародному конкурсі - 5.0 out of 5 based on 1 vote
  Пивоварня «Уманьпиво» отримала гран-прі, 6 золотих медалей, одну срібну та почесний кубок – такі результати «XXIII Міжнародного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та пивних вод, солоду пивоварного».

Святкування Рош-Га-Шана під загрозою:в Україну не пускають раббинів і лікарів - 5.0 out of 5 based on 1 vote
2020 рік видався складним для усіх без виключення зважаючи на обмеження, створені внаслідок світової пандемії. Розуміючи складність ситуації, з метою належної підготовки до прийому паломників державою Україна в вересні 2020 року, Міжнародним Благодійним Фондом імені Рабі Нахмана з Бреславу було розроблено пропозиції щодо безпечного з точки зору протиепідемічних заходів приймання паломників. Пропозиції включали у себе як заходи з належної організації функціонування об’єктів у вказаний період, так і додаткове забезпечення Медичною клінікою, обладнаною сучасним обладнанням, в якій працювало б 24 особи досвідченого медперсоналу з держави Ізраїль. В той же час, враховуючи обмеження в’їзду іноземцям на територію України, встановлені Постановю Кабінету Міністрів України № 641 від 22 липня 2020 року, не зважаючи на те, що до початку святкування залишилося лише декілька днів, так і залишається невирішеним питання забезпечення в’їзду раббинів, медичного персоналу, працівників, організаторів та меценатів. Фактично неможливість приїзду зазначених вище осіб є катастрофою, що призведе до хаотичного проведення цьогорічного святкування. Така ситуація викликає обурення у паломників, змушуючи відчувати себе незахищеними, залишеними на призволящє, та виглядає для них фактично як геноцид Єврейського народу, викликаючи відповідну негативну реакцію та примушуючи висловлювати протест. При цьому, Міжнародний Благодійний Фонд імені Рабі Нахмана з Бреславу безпосередньо зацікавлений у забезпеченні належних умов для святкування у поєднанні з забезпеченням епідеміологічної безпеки населення міста Умань, а також паломників-хасидів, та дуже стурбований тим, що відбувається.

Посол Ізраїлю в Умані - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Посол Ізраїлю в Україні Джоел Ліон разом з дипломатами посольства ознайомилися з підготовкою Умані напередодні іудейського Нового року Рош-Га-Шана.

"Хамло" - "Хамка": скандальна сесія Уманської міської ради - 5.0 out of 5 based on 1 vote
 03 вересняі в малій залі ради відбулася позачергова сесія Уманської міської ради VII скликання 

Перше вересня в умовах карантину - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Сьогодні для уманських школярів стартував новий навчальний рік.

В Умані горить старе єврейське кладовище - 4.0 out of 5 based on 2 votes
На території декількох гектарів згоріла суха трава та кущі.

Медична реформа: що буде з військовими госпіталями ? - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Генеральний директор Директорату реабілітації, медичного забезпечення та соціальної реадаптації Міністерства ветеранів Всеволод  Стеблюк у рамках поїздки до Умані провів зустріч з представниками ветеранських організацій з різних районів Черкаської області.

Святкова сесія Уманської районної ради - 5.0 out of 5 based on 1 vote
Цього року на Уманщині відзначили День незалежності України та День Державного Прапора України по новому.

Сторінка 1 із 8

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала