Версія для друку

Ізраїль і Україна розглядають COVID-сертифікати для паломництва хасидів Рекомендовані

Опубліковано в Новини Автор  липня 26 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Посольство України в Ізраїлі веде активну роботу щодо забезпечення взаємного визнання свідоцтв про вакцинацію від COVID-19 між Україною та Ізраїлем.

Про це повідомили на сайті посольства України в Ізраїлі.

Повідомляється, що за сприяння посольства України відбулася онлайн-зустріч представників міністерств і відомств України та Ізраїлю (технічних команд), задіяних в заходах щодо впровадження «ковідних сертифікатів» для подорожей за кордон.

Сторони обмінялися інформацією про стан їх обробки, зокрема приведення технічного змісту сертифікатів у відповідність з правилами обох країн і нормами Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Під час зустрічей з ізраїльською стороною посол України Євген Корнійчук наголосив на необхідності якнайшвидшого, безумовного підписання міжурядової угоди про взаємне визнання паспортів вакцинації від COVID-19, що, серед іншого, дозволить організувати безпечне відвідування України ізраїльськими паломниками під час святкування єврейського Нового року Рош а-Шана .

«Проект зазначеної угоди ще в травні був переданий ізраїльською стороною на погодження і фактично повністю опрацьований», - підкреслив Посол.

Посольство України  перебуває в тісному контакті з представниками релігійних громад з метою обговорення та узгодження питань, пов’язаних зі цьогорічним паломництвом на могилу цадика Нахмана в м. Умань.

Раніше повідомлялося, що група бреславських хасидів вже готується відправити студентів в Умань (Україна) до настання свята Рош га-Шана.

Прочитано 31 разів