ukeniwru
. -1 oC небольшая облачность

USD 27.20/27.60

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Посол Корнійчук обговорив з Натаном Бен Нуном і Давідом Нідерманом питання підготовки паломництва до Умані Рекомендовані

Опубліковано в Новини Автор  червня 17 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Питання підготовки щорічного паломництва до Умані на Єврейський Новий рік стали предметом он-лайн зустрічі посла України в Ізраїлі Євгена Корнійчука з президентом Об’єднаної єврейської організації Вільямсбурга і Північного Брукліна Давідом Нідерманом та Президентом Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Натаном Бен Нуном.

Про це повідомляється на сторінці Посольства у соцмережі Facebook.

«Дякую президентові Об’єднаної єврейської організації Вільямсбурга і Північного Брукліна Давіду Нідерману та Президентові Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Натану Бен-Нуну за плідну розмову щодо підготовки щорічного візиту паломників зі всього світу в місто Умань під час святкування єврейського Нового року Рош га-Шана. Під час розмови обговорювалася тематика, пов’язана з підготовкою щорічного  візиту паломників зі всього світу в місто  Умань  під час святкування єврейського Нового року Рош га-Шана. Зокрема, наголошувалося на необхідності дотримання вимог українського законодавства під час візиту в Україну», - йдеться в повідомленні.

Крім того, співрозмовники погодилися докласти зусиль та вжити необхідних заходів з метою вирішення спірних питань, пов’язаних з нелегальною забудовою на території міста Умань.

«Посол України наголосив на готовності місцевої влади та центрального уряду надавати необхідне сприяння у питаннях розвитку меморіального комплексу та збереження єврейських поховань», - підкреслює Посольство.

Нагадаємо, на початку квітня Посол України в Державі Ізраїль Євген Корнійчук провів онлайн зустріч з Давідом Нідерманом, президентом United Jewish Organizations, яка об’єднує єврейські спільноти Вільямсбургу і Північного Брукліна. На зустрічі також був присутній Натан Бен Нун, Президент Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана. 

Основною темою розмови були питання відвідання могили цадика Нахмана паломниками, які приїжджають в Умань під час святкування єврейського Нового року та інших релігійних свят зі всього світу, зокрема з Ізраїлю та США.

Раніше повідомлялося, що Умань стане міжнародним центром паломництва хасидів.

Комітет Верховної Ради підтримав прийняття в цілому постанови щодо здійснення заходів спрямованих на розвиток міста Умань як міжнародного центру паломництва хасидів».

Уманська міська рада в електронній системі публічних закупівель Prozorro оголосила про проведення тендеру на розроблення проектної документації по об’єкту: «Будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим» в зоні зелених насаджень громадського користування вздовж русла річки Уманки, м. Умань Черкаської області».

Прочитано 295 разів Останнє редагування Останнє редагування червня 17 2021

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала