ukeniwru
. 10 oC переменная облачность

USD 26.45/26.85

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Уманська лікарня отримала апарат ШВЛ від ЄС та ВООЗ (відео) Рекомендовані

Опубліковано в Новини Автор  квітня 13 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Уманська міська лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень для лікування хворих на COVID-19. уманська міська лікарня отримала апарат штучної вентиляції легень для лікування хворих на COVID-19. Вручити його приїхали в Умань особисто голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас, а також представник ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

Про це повідомляє кореспондент Умань-медіа.

Окрім Умані, апарати для штучної вентиляції легень отримають ще 7 регіонів України.

Апарати були закуплені ВООЗ за фінансування ЄС у межах ініціативи «Солідарність заради здоров'я». Загальна вартість обладнання, запасних частин і витратних матеріалів, а також послуг з інсталяції, навчання персоналу, забезпечення додаткової гарантії та профілактичного обслуговування складає 899 тис євро.

Уся техніка перевірена на відповідність стандартам якості та безпеки. Найближчими тижнями вона буде розподілена Бюро ВООЗ в Україні до медичних закладів відповідно до потреб, визначених Міністерством охорони здоров’я України.

Сьогодні Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Посол Матті Маасікас і Представник ВООЗ в Україні д-р Ярно Хабіхт передали один із апаратів ШВЛ Уманській міській лікарні в Черкаській області.

Посол Матті Маасікас зазначив: «Європейський Союз продовжує підтримувати українську систему охорони здоров’я у боротьбі з COVID-19. Наша допомога передбачає придбання лікарських засобів й обладнання, а  також зміцнення спроможності медичної галузі реагувати на спалахи захворювань. Я радий відвідати сьогодні одну з лікарень і передати апарат ШВЛ. Завдяки нашому міцному партнерству з ВООЗ ми можемо співпрацювати і допомагати медичним працівникам покращувати лікування важкохворих пацієнтів із COVID-19 в Україні».

ВООЗ забезпечила встановлення, технічну підтримку та навчання медичного персоналу щодо використання обладнання. Також організація надає розширену дворічну гарантію на технічне обслуговування апаратів ШВЛ.   

Д-р Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ і Глава Національного бюро ВООЗ в Україні, зазначив: «Раніше до Уманської міської лікарні вже були поставлені чотири кисневі концентратори за фінансової підтримки ЄС, сьогодні ми передали апарат штучної вентиляції легень. Таке устаткування експертного класу є надзвичайно важливим для відділення інтенсивної терапії, зокрема, при лікуванні важких або критичних станів COVID-19, неможливості чи недостатності дихання і падінні насичення крові киснем. Я вдячний Європейському Союзу за незмінну підтримку України у боротьбі з коронавірусом від самого початку пандемії. ВООЗ також продовжує надавати постійну допомогу українській системі охорони здоров’я у роботі над реагуванням на COVID-19 у співпраці з партнерами, зокрема, для налагодження високоякісної допомоги ураженим вірусом пацієнтам

Уманський міський голова Ірина Плетньова подякувала Послу ЄС та представнику ВООЗ за підтримку та надання такого важливого обладнання для лікарні, яке є необхідним у період пандемії.

Прочитано 176 разів Останнє редагування Останнє редагування квітня 13 2021

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала