ukeniwru
. 10 oC переменная облачность

USD 26.45/26.85

умань медиа, первое информационное агенство

                         

В Умані котів визнали повноправними співмешканцями і частиною екосистеми міста

Опубліковано в Новини Автор  квітня 07 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Депутати Уманської міської ради восьмого скликання визнали котів повноправними співмешканцями і частиною частиною екосистеми міста.

Про це повідомляє кореспондент Умань-медіа.

Відтепер громада має піклуватись про вуличних котів. Завдяки визнанню котів частиною екосистеми вони можуть вільно жити і пересуватися в підвалах, на горищах та в інших місцях їх постійного перебування та знищувати там гризунів.

Раніше повідомлялося, що уманчани збирають підписи під петицією про визнання місцевих котів частиною екосистеми.

 Авторка петиції – депататка обласної ради, зоозахисниця Яніна Тиховська.

Тиховська пропонує здійснити декілька кроків задля безпеки громадян, задля захисту тварин від жорстокого поводження та з метою виховання етичного та гуманного ставлення до братів наших менших:

Відповідним рішенням Уманської міської ради проголосити котів повноправними співмешканцями, частиною екосистеми міста Умань.

Внести відповідні зміни до правил благоустрою, правил утримання прибудинкових територій, зробити відповідні доповнення до існуючих актів якими запобігти ненавмисну та навмисну ізоляцію котів у підвальних приміщеннях, що унеможливлює вільний вихід тварин з місця перебування і позбавляє їх опіки волонтерів та не дозволяє котам виконувати свою природню функцію – полювання на гризунів.

Забезпечити регулювання чисельності безпритульних котів шляхом стерилізації з обов’язковою вакцинацією і передбачити на це кошти у бюджеті міста.

Забезпечити інформування громадян про відповідні положення закону України «Про жорстоке поводження з тваринами», проводити роз’яснювальну роботу з населенням про важливість котів в екосистемі міста.

Спільно з представниками громадських об'єднань, статутною метою яких є захист тварин, вести контроль за дотриманням виконання усіх рішень Уманської міської ради, що стосується безпритульних тварин.

Прочитано 104 разів

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала