ukeniwru
. 2 oC ясно

USD 26.20/26.60

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Україна готова всебічно сприяти нинішньому паломництву хасидів до Умані - посол Рекомендовані

Опубліковано в Новини Автор  квітня 02 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Україна готова всебічно сприяти нинішньому паломництву хасидів до Умані - посол - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Посол України в Державі Ізраїль Євген Корнійчук провів онлайн зустріч з Давідом Нідерманом, президентом United Jewish Organizations, яка об’єднує єврейські спільноти Вільямсбургу і Північного Брукліна. На зустрічі також був присутній Натан Бен Нун, Президент Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана.

Про це повідомляє пресслужба посольства.

Основною темою розмови були питання відвідання могили цадика Нахмана паломниками, які приїжджають в Умань під час святкування єврейського Нового року та інших релігійних свят зі всього світу, зокрема з Ізраїлю та США.

Посол Корнійчук наголосив, що українська сторона готова надавати всебічного сприяння в організації цьогорічного паломництва хасидів з дотриманням правил безпеки в умовах світової пандемії та вимог українського законодавства.

Були обговорені питання проходження митних та прикордонних процедур під час візиту в Україну, а також співпраця з українськими правоохоронними органами.

Співрозмовники підтвердили готовність співпрацювати на напрямах, пов’язаних з облаштуванням інфраструктури міста Умань та збереженням єврейських поховань.

Раніше повідомлялося, що Умань стане міжнародним центром паломництва хасидів.

Комітет Верховної Ради підтримав прийняття в цілому постанови щодо здійснення заходів спрямованих на розвиток міста Умань як міжнародного центру паломництва хасидів».

Уманська міська рада в електронній системі публічних закупівель Prozorro оголосила про проведення тендеру на розроблення проектної документації по об’єкту: «Будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим» в зоні зелених насаджень громадського користування вздовж русла річки Уманки, м. Умань Черкаської області».

Прочитано 170 разів

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала