ukeniwru
. 10 oC облачно с прояснениями

USD 27.40/27.80

умань медиа, первое информационное агенство

                         

В Умані відкрили приймальне відділення екстреної медичної допомоги: відео

Опубліковано в Новини Автор  березня 26 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сучасне приймальне відділення екстреної медичної допомоги відкрили в Уманській міській лікарні. Це перше з восьми таких відділень, які запрацюють на Черкащині. 

Про це повідомляє кореспондент «Умань-медіа». 

Ремонт та облаштування відділення вартував 5,5 млн грн у межах програми Президента України «Велике будівництво». Сюди придбали УЗД-апарат, томограф, рентген- обладнання.

До відділення прийматимуть осіб, яких доставили бригади швидкої медичної допомоги, направили на госпіталізацію лікарі лікувально-профілактичних закладів або які звернулися самостійно.

Участь у відкритті взяли очільник Черкащини Олександр Скічко, голова Уманської міської ради Ірина Плетньова, керівник Уманської РДА Ігор Миклащук та народні депутати України Антон Яценко з Артемом Нагаєвським.

Очільник області зазначив, що Уманське відділення є показовим для всієї області. Його відкрили першим із запланованих на Черкащині. Саме у таких відділеннях проводитимуть оцінку стану, вживатимуть невідкладні заходи і прийматимуть рішення щодо подальших дій з прийнятим на лікування пацієнтом.

 

У цілодобовому режимі у відділені чергуватиме лікар з невідкладних станів (лікар-терапевт) і лікар травматолог-ортопед, медичні сестри, лаборант, молодший медичний персонал. Відділення розташоване на 1 поверсі терапевтичного корпусу, оснащене централізованою системою подачі кисню.

 Загалом Уманська міська лікарня обслуговує майже 240 тисяч жителів тутешніх населених пунктів. У нововідкритому відділенні прийматимуть і жителів сусідніх областей. Крім того, саме в цьому регіоні пролягають дві траси, де, на жаль, трапляються аварії. Тож саме тут потерпілим надаватимуть невідкладну допомогу.

Прочитано 24 разів

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала