ukeniwru
. 0 oC пасмурно

USD 27.65/28.10

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Натан Бен-Нун: реалізація проєкту в районі паломництва хасидів допоможе як уманчанам, так і паломникам Рекомендовані

Опубліковано в Новини Автор  лютого 22 2021 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Натан Бен-Нун: реалізація проєкту в районі паломництва хасидів допоможе як уманчанам, так і паломникам - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Президент Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана Натан Бен-Нун подякував голові Черкаської облдержадміністрації Олександру Скічку за теплу зустріч і за те, що ним було підтримано пропозицію щодо завершення процесу створення в Умані Історико-культурного центру.

Про це Натан Бен-Нун повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Президент Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана запевнив, що громада брацлавських хасидів в Умані хоче зберегти могилу Рабі Нахмана та старовинне єврейське кладовище, де він похований. 

«Впевнений, що реалізація проєкту в районі паломництва хасидів допоможе як уманчанам, так і паломникам віднайти порозуміння», - написав він.

Натан Бен-Нун відзначив компетентність та впевнене розуміння Олександром Скічком  тонкощів паломництва хасидів на Могилу Рабі Нахмана.

«Вперше новий очільник області знає про всі проблеми, які існують в Умані та найголовніше – має намір їх вирішити. Надзвичайно швидкий відклик на пропозицію зустрічі та відкритість до діалогу, на мою думку, свідчить про надзвичайну зацікавленість очільника у розвитку Умані та усієї Черкащини, та відповідно про можливість втілення таких змін у життя», - підкреслив Президент Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана.

Раніше повідомлялося, що Умань стане міжнародним центром паломництва хасидів.

Комітет Верховної Ради підтримав прийняття в цілому постанови щодо здійснення заходів спрямованих на розвиток міста Умань як міжнародного центру паломництва хасидів».

Уманська міська рада в електронній системі публічних закупівель Prozorro оголосила про проведення тендеру на розроблення проектної документації по об’єкту: «Будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим» в зоні зелених насаджень громадського користування вздовж русла річки Уманки, м. Умань Черкаської області».

 

Прочитано 823 разів Останнє редагування Останнє редагування лютого 22 2021

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала