Версія для друку

Уманчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

Опубліковано в Новини Автор  лютого 17 2020 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Уманчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

31 рік тому 15 лютого 1989 – го року останню колону радянських військ було виведено з республіки Афганістан.

Саме у цей день щороку жителі міста Умань та Уманського району беруть участь у мітингу біля пам’ятного знаку воїнам – афганцям, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Виступаючі подякували воїнам-інтернаціоналістам за проявлені мужність, силу духу, героїзм у виконанні військової присяги та за активну життєву позицію у мирний час, високий патріотизм у ході антитерористичної операції із захисту незалежності і суверенітету рідної держави.

За значний особистий внесок у патріотичне виховання молоді, вшанування пам’яті загиблих бойових побратимів та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав учасникам бойових дій та родинам загиблих були вручені матеріальна допомога і почесні грамоти виконавчого комітету Уманської міської ради, районної державної адміністрації та районної ради, а також медалі Всеукраїнської та міськрайонної Спілок ветеранів Афганістану.

Понад півтисячі жителів Умані та району пройшли Афганську війну, 8-ро повернулися додому в цинкових домовинах. Пам’ять про тих, хто назавжди залишився в Афганістані та тих, хто помер після війни, вшанували хвилиною мовчання.

Після завершення мітингу його учасники поклали вінки та квіти до меморіального знаку.

Прочитано 150 разів Останнє редагування Останнє редагування лютого 19 2020