ukeniwru
. 9 oC пасмурно

USD 27.65/28.05

умань медиа, первое информационное агенство

                         

117 рятувальників чергуватимуть в Умані під час Рош-га-Шана

Опубліковано в Новини Автор  вересня 18 2019 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
117 рятувальників чергуватимуть в Умані під час Рош-га-Шана - 5.0 out of 5 based on 1 vote

У період з 29 вересня по 1 жовтня на території меморіального комплексу  Цадіка Нахмана в Умані, хасиди з усього світу будуть святкувати Рош-Га-Шан, новий рік за іудейським календарем.

Для забезпечення основних питань безпеки та цивільного захисту населення в цей період, рятувальна служба розгорне в Умані спеціальний зведений загін. Завдання цього підрозділу забезпечити оперативне реагування на будь яку надзвичайну подію. Чергування та патрулювання у цілодобовому режимі будуть здійснювати 117 осіб особового складу. Крім того буде задіяно 26 одиниць пожежно-рятувальної техніки.  Одним із важливих останніх заходів підготовки загону до дій за призначенням є проведення спеціальних тактичних навчань. Під час тренування рятувальники відпрацювали кілька важливих тактичних схем оперативних дій на різноманітних об’єктах проведення релігійних заходів. В ході навчань рятувальники перевірили працездатність пожежних гідрантів та внутрішнього водопостачання. Провели контрольний забір води  із штучних водоймищ, оглянули наявні первинні засоби пожежогасіння. Серед завдань, які за легендою навчань довелось відпрацьовувати підрозділам ДСНС, були евакуація постраждалих з місць масового скупчення людей, бойове розгортання основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, організація зв’язку між пожежно-рятувальними автомобілями.

Крім того у навчаннях взяли участь працівники медичної служби країни Ізраїль, газової служби, електричних мереж та поліції.

Щороку до Умані на святкування Рош-Га-Шана приїздить близько 30 тисяч прочан. Це у свою чергу створює значну пожежну та техногенну навантаженість. Лише у минулому році рятувальниками зведеного загону Управління, у взаємодії із працівниками Нацполіції та поліцією Ізраїлю вдалось попередити виникнення 17-ти пожеж. Тож і цього року рятувальники готові діяти у складних умовах аби забезпечити безпеку уманчан та гостей міста.

Прочитано 460 разів Останнє редагування Останнє редагування вересня 18 2019

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала