ukeniwru
. 19 oC пасмурно

USD 31.50/32.18

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Масове паломництво до Умані розпочнеться вже за 3 тижні.

Опубліковано в Новини Автор  вересня 03 2019 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Масове паломництво до Умані розпочнеться вже за 3 тижні. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

29 вересня євреї відзначатимуть 5780-й новий рік.

Традиційно на це свято до Умані приїздять десятки тисяч паломників хасидів з усього світу, аби відвідати могилу свого духовного наставника. Хасиди вважають своїм обов’язком побувати хоча б раз у своєму житті на могилі цадика Нахмана, а якщо зустріти саме біля його могили Рош-га-Шана, тоді наступний рік буде дуже щасливим. Аби обговорити усі важливі питання щодо прийому хасидів та спробувати мінімізувати проблеми, які були в попередні роки, 3 вересня була проведена традиційна розширена нарада з питань прийому паломників. У зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Джоен Ліон, делегації посольства і консульства, представники обласної та місцевої влади, та усіх структур, причетних до організації паломництва в Умані.

Цього року за попередніми даними очікують приїзд понад 30 тисяч прочан, а це майже половина всього населення Умані. Про це повідомив присутнім міський голова Олександр Цебрій, який наголосив, що у період паломнитцва в місті в понад 25 разів збільшується навантаження на усі комунальні мережі, що створює низку проблемних питань.

До толерантності та взаєморозуміння закликав Надзвичайний і Повноважний Посол Ізраїлю в Україні Джоен Ліон.

Голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко переконаний, що паломництво до могили Рабі Нахмана є унікальним явищем, а тому необхідно зробити усе можливе, аби воно проходило на належно високому рівні.

Особливу увагу учасники наради приділили питанню безпеки. Як і минулого року на охорону громадського порядку буде задіяно 550 поліцейських, 300 з Черкаської області та 250 з інших областей України, традиційно допомагатиму їм поліцейські з Ізраїлю. Головну увагу приділятимуть протидії тероризму.

Із 23 вересня розпочне свою роботу і зведений загін Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Повертаючись до проблемних питань у комунальній сфері, начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко повідомив, що цього року буде додатково закуплено 100 контейнерів для сміття, які розташують в мікрорайоні паломництва, а також збільшена кількість працівників для прибирання територій. Вже приблизно прорахували і витрати міського бюджету.

Іще одним важливим питанням є те, що під час цьогорічного паломництва гості повинні будуть сплачувати туристичний збір, зібрати який, на думку фахівців, буде не так вже й просто.

Крім того були обговорені і питання надання медичних послуг, і санітарної ситуації в місті, і перспективи будівництва аеродрому, і багато інших. Учасники наради одностайні в тому, що процес паломництва в Умані не зникне, а тому вкрай важливо знаходити компроміси, глобально вирішувати комунальні проблеми за допомогою інвестицій і консолідовано шукати виходи з будь-яких складних ситуацій, аби гості почували себе безпечно та комфортно, а місто отримувала від паломництва надходження до бюджету і динамічно розвивалося на радість його мешканцям.

Прочитано 914 разів

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала