ukeniwru
. 26 oC ясно

USD 25.90/26.25

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Питання із водопостачанням у селі Гродзеве.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 У селі Гродзеве Уманського району відбулися загальні збори громадян з метою врегулювання питання із водопостачанням.

У зборах взяли участь голова районної державної адміністрації, голова Дмитрушківської ОТГ, староста села Гродзеве, а також депутати районної ради та представники сільськогосподарських підприємств, які працюють на території населеного пункту. Нещодавно у Гродзевому товариством «Байс-Агро» було тимчасово припинено подачу води частині населення у зв’язку з великою заборгованістю. Окрім того, підприємство відмовляється надалі займатися питаннями водопостачання.

Під час зборів висловилися усі бажаючі, були обговорены різні варіанти вирішення проблеми. Зокрема, громаді села було роз’яснено, що законодавчо правильним є єдине рішення – передати водогін на обслуговування Дмитрушківської об'єднаної територіальної громади, а потім обґрунтовано визначити тариф на водопостачання. Після жвавих і тривалих дискусій були прийняті рішення, до 20 червня населення повинно розрахуватися з боргами, до вересня 2019 року водогони повинні передати на баланс до комунальної власності сільської ради та обслуговування комунального підприємства Дмитрушківської ОТГ.

На даний час уже розроблена проектно-кошторисна документація на проведення водогону у другій частині села, де поки що користуються старою системою. Кошти на прокладення нових водопровідних ліній голова Дмитрушківської ОТГ Тетяна Шевчук пообіцяла віднайти цього року.

Прочитано 392 разів Останнє редагування Останнє редагування червня 18 2019

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала