ukeniwru
. -1 oC небольшая облачность

USD 27.20/27.60

умань медиа, первое информационное агенство

                         

35 сесія Уманської районної ради таки відбулася.

Опубліковано в Новини Автор  жовтня 04 2018 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
35 сесія Уманської районної ради таки відбулася. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

2 жовтня депутати районної ради продовжили засідання 35-ї чергової сесія, яке було перерване напередодні в п’ятницю. Цього разу на засіданні були присутні 38 депутатів із 50-ти обраних.

Врешті за звіт голови Уманської РДА Євгенія Данченка про виконання програми економічного і соціального розвитку району та делегованих радою повноважень за рік роботи на посаді проголосували 37 депутатів.

Далі депутати району розглянули ще 2 десятки питань – про підсумки проведення оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку цього року, про хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту, прийняли комплексну програму «Забезпечення житлом працівників сільських медичних закладів» та програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги в районі, а також внесли зміни ще до низки програм.  Крім того депутати одноголосно підтримали зміни до районного бюджету, зокрема 300 тис. грн обласної субвенції спрямували на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт і з їх числа. Ще низка питань порядку денного стосувалися комунальної власності та земельних відносин. На завершення розглянули 2 депутатських звернення - про вжиття негайних заходів з ремонту автомобільних доріг в районі, яке було підтримане одностайно, та про добровільне об’єднання територіальних громад, яке більшість депутатів не підтримали.

Прочитано 1327 разів

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала