ukeniwru
. 18 oC переменная облачность

USD 35.30/35.70

умань медиа, первое информационное агенство

                         

«Перлини Майбутнього» Уманщини.

Опубліковано в Новини Автор  травня 29 2018 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

15 травня в залі Управління агропромислового розвитку УРДА відбулися підсумки досягнень обдарованих дітей та їх наставників Уманського району на щорічному фестивалі «Перлини майбутнього». На свято були запрошені переможці та призери обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, спортивних, культурно-мистецьких конкурсів, а також директори загальноосвітніх закладів району та педагоги-організатори.

 Керівник апарату райдержадміністрації Наталія Сиротюк та голова районної ради Оксана Супрунець нагородили дипломами районної ради за особливі успіхи у навчанні, науково-дослідницькій діяльності та особистий внесок у піднесення іміджу району 13 учнів, а за належну підготовку учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів МАН - подяками районної державної адміністрації було відзначено 13 їхніх вчителів-наставників.

15 травня для святкування обрано не випадково, адже в цей день відзначався День сім’ї. І таким чином організатори – відділ освіти, молоді та спорту – прагнули підкреслити важливу роль батьків у досягненнях їхніх дітей. Тож за гідне виховання дітей 14 батьків було відзначено подяками відділу освіти, молоді та спорту.

Також було визначено навчальні заклади, які в роботі з обдарованими  дітьми досягли найкращих результатів. У 2017/2018 навчальному році це: І місце – Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів; ІІ місце – Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка; ІІІ місце – Бабанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Кожному керівнику цих шкіл було вручено цінний подарунок від районної влади.

Крім того 3 учнів, які отримали звання «Учень року – 2018», отримають винагороди в розмірі 500 грн. Почесне звання «Учень року -2018» отримали: Козін Ольга, учениця 11 класу Косенівського НВК (номінація «Інтелект року»), Бевз Марія, учениця 11 класу Старобабаніської школи (номінація «Творча особистість року») та Омельчук Іван, учень 11 класу Іванівської загальноосвітньої школи (номінація «Спортсмен року»).

Прочитано 2799 разів Останнє редагування Останнє редагування травня 30 2018

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала