ukeniwru
. 19 oC пасмурно

USD 31.50/32.18

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Українська делегаціця в Ізраїлі. Бейтар-Іліт – перше місто для ультраортодоксального населення Ізраїлю.

Опубліковано в Новини Автор  листопада 02 2017 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту Медіа
Оцініть матеріал!
(2 голосів)
Українська делегаціця в Ізраїлі. Бейтар-Іліт – перше місто для ультраортодоксального населення Ізраїлю. - 5.0 out of 5 based on 2 votes

Українська делегація у складі народних депутатів України, членів Уряду та високопосадовців під керівництвом народного депутата Георгія Логвінського відвідала державу Ізраїль.

Кожна година проведена закордоном була цікавою та пізнавальною, а головне – корисною в плані переймання досвіду та налагодження співпраці. Одна з найважливіших зустрічей відбулась в місті Бейтар – Іліт. Це перше місто, засноване за ініціативою уряду Ізраїлю спеціально для ультраортодоксального населення. Українська делегація не випадково обрала саме Бейтар - Іліт, адже це місто вражає своєю красою. Тут проживає близько 70 тисяч людей, переважна більшість з яких – хасиди. Місто – чисте, охайне, з розвиненою інфраструктурою та неперевершеною архітектурою. Більше половини вулиць міста носить назви українських міст та містечок. До слова, Бейтар – Іліт дуже схоже на місто Умань, куди хасиди приїздять на могилу свого духовного наставника Рабі Нахмана. Українською делегацією керує народний депутат України Георгій Логвінський – Віце – Президент Парламентської асамблеї Ради Європи та голова Групи міжпарламентських зв’язків Верховної Ради України з Державою Ізраїль. Мер міста Бейтар – Іліт Меір Рубінштейн – молодий та амбітний храцлавський хасид, який налаштований на плідну співпрацю з містом Умань та Україною загалом. Під час зустрічі було обговорено багато важливих питань – налагодження співпраці між Ізраїлем та Україною, створення комфортних умов для туристів – хасидів в мікрорайоні паломництва Умані та інших українських містах, куди також приїздять прочани. Наприклад Меджибож, Бердичів, Адич та ще багато святих місць. Візит української делегації  став важливим кроком у розвитку ділових ізраїльсько – українських стосунків.

Прочитано 7765 разів Останнє редагування Останнє редагування листопада 03 2017

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала