ukeniwru
. 19 oC облачно с прояснениями

USD 31.50/32.18

умань медиа, первое информационное агенство

                         

«Перемоги в спорті – заслуга не лише спортсмена, а й усіх, хто йому допомагає» - Олександр Коротич

Опубліковано в Новини Автор  жовтня 18 2017 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
«Перемоги в спорті – заслуга не лише спортсмена, а й усіх, хто йому допомагає» - Олександр Коротич - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Подяка рекордсмена України, неодноразового чемпіона України, переможця Кубка України з легкої атлетики Олександра Коротича.

«В кінці вересня в м. Чорноморськ пройшов кубок України з легкої атлетики серед ветеранів спорту. Участь у змаганнях взяло 18 областей і гості з Білорусі. Збірна Черкаської області, в складі якої виступав і я, здобула почесне ІІІ-е місце і була нагороджена малим кубком України. Я, як постійний член збірної області з легкої атлетики, на протязі року приймаю участь майже в двадцяти змаганнях різного рангу. Багато змагань комерційні і тому без підтримки небайдужих підприємців м. Умані ветеранського спорту, я не зміг би брати участь в таких змаганнях. Тому хочеться висловити слова подяки і вдячності всім моїм спонсорам за розуміння та любов до спорту і нашої Умані. Дуже дякую віце-президенту Українсько-Арабської ділової ради, члену збірної Черкаської області з легкої атлетики Олегу Березюку, який в силу своєї зайнятості знайшов час і бажання провести із своїми однодумцями агітаційний пробіг вулицями міста. Такого спортивного свята я не пам’ятаю уже багато років. На протязі вже багатьох років мене підтримують і допомагають такі підприємці: директор заводу «УманьПиво» Кисіль А.І., директор «Агропромрембуд» Даценко В.С., директор магазинів «Сімейна покупка» Поліщук С.С., ТОВ База «Грандт» Ткаченко Ст., магазин-склад «Автомасла» Паніч С.В. та Гонтаренко В.М., керівники автопідприємства «Круїз-Авто» Семененко С. Та Бойко В., мережа аптек Качалова Н., магазин «Посуд» Прокопенко О., магазин автозапчастин Сухомуд В., директор служби таксі «Студент» Степаненко А., База продтоварів Нікогда М.М., база металобрухту Коваленко М., директор заводу «Мегомметр» Крижанівський В. Дуже дякую старшому диспетчеру автовокзалу «Умань» Петрову Р.С. і його колегам. 10 жовтня відзначався День Підприємця. З нагоди такого свята хотілось би привітати всіх підприємців, побажати їм і їхнім родинам здоров’я, злагоди і процвітання їхнього бізнесу.»

Прочитано 1868 разів

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала