ukeniwru
. 19 oC небольшая облачность

USD 35.30/35.70

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Уманська письменниця отримала відзнаку «Дитячої коронації»

Опубліковано в Новини Автор  червня 22 2022 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Уманська письменниця Вікторія Коваль отримала спеціальну відзнаку “Вибір дітей” Міжнародного літературного конкурсу “Дитяча коронація”.

Про це пише “Умань.City”.

Письменницю нагородили в номінації “Найкращий твір для підлітків за 2021 рік” за повість “Літо в халабуді”.

Твір про трьох друзів, які живуть у сусідніх будинках в одному з мікрорайонів Умані. Вони щойно закінчили 4 клас і відбули пришкільні табори. І тепер у них є 70 днів вільних літніх канікул. За ці дні вони встигають зробити кілька добрих справ і поволонтерити, втрапити в халепу, придумати, ким хочуть стати, коли виростуть, прибрати від сміття невеличкий куточок міста і ще дещо.

Вікторія Коваль – журналістка, водночас вона пише прозові твори для дітей і дорослих. Уманка отримала спецвідзнаку “Вибір дітей” ще у 2016 році в номінації “Кращий прозовий твір для дітей дошкільного віку” за казку “Перша пригода іграшкового песика Бублика”.

Премію “Вибір дітей” заснувала письменниця Лариса Ніцой. Діти з різних міст України читають твори і ставлять їм свої оцінки. Потім виставлені дітьми бали підсумовуються і так визначають переможців.

— Відзнака «Вибір дітей» — це значить, що повість сподобалась саме тим, для кого й писалась, пройшла випробування у своїй цільовій аудиторії і сподобалась дітям. Тому для мене саме ця премія цінна, бо писала для дітей, — зазначила письменниця.

Першими читачами повісті «Літо в халабуді» стали діти Вікиного друга. Вони читали по розділу, поки Вікторія писала і просили продовження. Це було хорошим стимулом, пригадує авторка. Потім твір прочитали батьки і братова дружина. Всі вони ділилися своїми враженнями. Були таким «дорадчим органом», чи «фокус-групою».

Після конкурсу свою повість Вікторія планує (вперше!) надіслати у ті видавництва, які зараз працюють. Тому, коли і де буде надруковано «Літо в халабуді» поки що невідомо.

Але з іншими героями Вікиних творів можна познайомитися у неї на сторінці в фейсбук.

Прочитано 50 разів

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала