ukeniwru
. 18 oC переменная облачность

USD 35.30/35.70

умань медиа, первое информационное агенство

                         

До €5 тис.: українські «органіки» можуть отримати грант від німецького аграрного фонду 

Опубліковано в Новини Автор  травня 16 2022 розмір шрифту зменшити розмір шрифту збільшити розмір шрифту
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Українські виробники органічних продуктів мають змогу отримати до €5 тис. безповоротної грантової допомоги від “Німецького Фонду майбутнього для сільського господарства”. Заявки можна подавати до 20 травня.

Ще наприкінці березня Фонд спільно з проєктом “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільского господарства” опублікував заклик до пожертвувань для надання безпосередньої допомоги органічному сектору в Україні. Ініціатори тоді зазначили, що акція має на меті підтримати український органічний рух, який роками зростає та людей на органічних підприємствах безпосередньо в Україні.

Із зібраних коштів і формують грантовий фонд. Рішення про його розподіл прийматиме комісія у складі шести осіб: двох співробітників Фонду, двох представників проєкту “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільского господарства” та двох представників органічного сектору України.

Допомогу можна отримати на:

  • підтримку біженців, розміщених на органічних підприємствах (продукти харчування, проживання, логістика тощо);
  • придбання засобів виробництва (наприклад, насіння, палива тощо) та збереження виробничих приміщень (усунення пошкодження будівель внаслідок війни);
  • створення нових робочих місць на підприємствах та тимчасову виплату заробітної плати для біженців, якщо вони працюють на цих підприємствах.

Також подаватися на грант можуть ті органічні фермери, які потребуть тимчасової фінансової підтримки через втрату заробітку внаслідок воєнних дій.

У Проєкті “Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільского господарства” нам розповіли, що сума гранту конкретному заявнику буде залежати від загальної доступної суми пожертвувань. Одне підприємство може подати заявку максимально на €5000. В особливих випадках Комісія може ухвалити рішення про надання додаткових коштів.

Після ухвалення рішення гроші надійдуть на рахунок, зазначений у заявці. Цільовість використання коштів перевірятимуть. Зокрема, грантоотримувачі повинні будуть вчасно подати звіт про використання гранту і при потребі надати фотографії.

Для отримання гранту, заповнену заявку — Application form of the Zukunftsstiftung Landwirtschaft – Ukrainian endgültig — слід до 20 травня надіслати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 
 
Прочитано 125 разів

Фото дня

 

Сторінка редактора

Редакція приймає на розгляд будь-які матеріали.

Приєднуйтесь до нас

Мы на Twitter
Мы на Facebook
Мы на Youtube
Рассылка RSS
Написать нам 

 

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала