ukeniwru
. 11 oC пасмурно

USD 26.80/27.20

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Новини 407

Автор квітня 19 2019 0
У річку Ревуха запустили 1 тонну риби - 5.0 out of 5 based on 1 vote

350 кілограм білого амура та 650 кілограм товстолобика випустили в річку Ревуха, яка проходить селищем Бабанка Уманського району.  

Автор квітня 16 2019 0
Уманчани матимуть якісну питну воду. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

В Умані вирішено проблему питної води.

Автор квітня 15 2019 0
В агрополітичних дебатах переміг Роман Земляков. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Сприяти розширенню світогляду майбутніх фахівців аграрного сектору, відстоювати свою точку зору щодо важливих для України аграрно-політичних питань, застосовуючи навички практичних дебатів - навчають молоде покоління фахівці Уманського національного університету садівництва.

Автор квітня 12 2019 0
Сучасні майданчики для дітей Уманського району. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Збулась одна із дитячих мрій. Для малечі сіл Посухівка та Антонівка Уманського району встановили нові сучасні майданчики.

Завдяки сприянню народного депутата України Антона Яценка, цього року району виділено майже 1 млн. 300 тисяч грн. для того, аби діти ще 19-ти сіл мали змогу цікаво провести своє дозвілля. Голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, помічник-консультант народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова та заступник голови Уманської районної ради Петро Бабкін відвідали із робочою поїздкою села Посухівка та Антонівка, оглянули нові гральні споруди і поспілкувалися із дітьми, батьками та вчителями. Щирі посмішки та слова вдячності від дітей справді переконують, що такі місця для занять спортом та активного відпочинку на свіжому повітрі дійсно важливі для підростаючого покоління.

Задоволені новими майданчиками і батьки, адже усі споруди якісні, тож відпочинок для дітей є безпечним.

Користуючись нагодою, голова РДА Євгеній Данченко цього дня також оглянув заклади соціальної сфери, зокрема відвідав загальноосвітню школу села Посухівка, де навчаються діти і села Антонівка, та ознайомився із роботою місцевого фельдшерсько – акушерського пункту.

Важливо, що сьогодні ефективно діє програма «Доступні ліки», усі амбулаторії та ФАПи району забезпечені медичними препаратами згідно затвердженого переліку на 100%. Оснащені заклади і комп’ютерною технікою. На черзі – покращення побутових умов для персоналу та пацієнтів.

Автор квітня 09 2019 0

Вже стало доброю традицією в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. Т.Г. Шевченка проводити весняний ярмарок, під час якого відвідувачі мають змогу оглянути концертну програму, представлену студентами та викладачами педколеджу, та придбати різні смаколики та напої, виготовлені студентами закладу.

Сторінка 1 із 46

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала