ukeniwru
. 21 oC пасмурно

USD 24.65/25.05

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Новини 476

Автор вересня 12 2019 0
Чи продовжиться співпраця м. Умань з ПРООН у сфері теплозабезпечення - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Для того, аби теплозабезпечення в Умані було стабільним та якісним, окрім власних ресурсів залучаються і кошти міжнародних фондів та грантів.

Автор вересня 09 2019 0
Погашення художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175» - 5.0 out of 5 based on 1 vote

4 вересня 2019 року для Уманського НУС ознаменувалося спеціальним погашенням художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175». Це дійство відбулося в рамках відзначення 175 річниці з дня заснування Уманського НУС.

Честь зробити перший відбиток штемпеля на конверті випала ректору Уманського НУС Олені Непочатенко та першому проректору Івану Мостов’яку.

Тож відтепер Уманський національний університет садівництва має власний конверт. А ще Черкаська дирекція АТ «Укрпошта» презентувала ректору навчального закладу власну марку Уманського НУС.

Відтепер колекціонери та філателісти мають прекрасну нагоду поповнити свої колекції новими екземплярами. А  4 вересня 2019 року, уся поштова кореспонденція з відділень «Укрпошти», що функціонують у м. Умань, відправлялася у різні куточки України та світу зі штемпелем «175 років Уманський національний університет садівництва».

Автор вересня 03 2019 0
Масове паломництво до Умані розпочнеться вже за 3 тижні. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

29 вересня євреї відзначатимуть 5780-й новий рік.

Автор вересня 03 2019 0
Уманський професійний аграрний ліцей розпочав новий навчальний рік - 5.0 out of 5 based on 1 vote

220 першокурсників приєдналися цього року до дружньої родини Уманського професійного аграрного ліцею – одного з найбільших та найпотужніших закладів професійної освіти в Черкаській області.

Автор вересня 02 2019 0
Першокурсники Уманського НУС 2019 року - 3.0 out of 5 based on 2 votes

В Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч ректора університету з студентами першого курсу. В цьому році в аудиторії цього знаного в нашій державі, та й далеко за її межами навчального закладу увійдуть 405 студентів першокурсників.

В рамках відзначення 175 річниці заснування навчального закладу першокурсникам була представлена перша лекція на тему «175 років в авангарді аграрної освіти і науки»

На завершення зустрічі  ректор університету Олена Непочатенко ознайомила першокурсників з керівництвом навчального закладу.

Сторінка 1 із 53

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала