ukeniwru
. 21 oC пасмурно

USD 24.65/25.05

умань медиа, первое информационное агенство

                         

Редактор

Редактор

Чи продовжиться співпраця м. Умань з ПРООН у сфері теплозабезпечення - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Для того, аби теплозабезпечення в Умані було стабільним та якісним, окрім власних ресурсів залучаються і кошти міжнародних фондів та грантів.


Погашення художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175» - 5.0 out of 5 based on 1 vote

4 вересня 2019 року для Уманського НУС ознаменувалося спеціальним погашенням художнього маркованого конверту «Уманському національному університету садівництва – 175». Це дійство відбулося в рамках відзначення 175 річниці з дня заснування Уманського НУС.

Честь зробити перший відбиток штемпеля на конверті випала ректору Уманського НУС Олені Непочатенко та першому проректору Івану Мостов’яку.

Тож відтепер Уманський національний університет садівництва має власний конверт. А ще Черкаська дирекція АТ «Укрпошта» презентувала ректору навчального закладу власну марку Уманського НУС.

Відтепер колекціонери та філателісти мають прекрасну нагоду поповнити свої колекції новими екземплярами. А  4 вересня 2019 року, уся поштова кореспонденція з відділень «Укрпошти», що функціонують у м. Умань, відправлялася у різні куточки України та світу зі штемпелем «175 років Уманський національний університет садівництва».


Масове паломництво до Умані розпочнеться вже за 3 тижні. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

29 вересня євреї відзначатимуть 5780-й новий рік.


Уманський професійний аграрний ліцей розпочав новий навчальний рік - 5.0 out of 5 based on 1 vote

220 першокурсників приєдналися цього року до дружньої родини Уманського професійного аграрного ліцею – одного з найбільших та найпотужніших закладів професійної освіти в Черкаській області.


Першокурсники Уманського НУС 2019 року - 3.0 out of 5 based on 2 votes

В Уманському національному університеті садівництва відбулася зустріч ректора університету з студентами першого курсу. В цьому році в аудиторії цього знаного в нашій державі, та й далеко за її межами навчального закладу увійдуть 405 студентів першокурсників.

В рамках відзначення 175 річниці заснування навчального закладу першокурсникам була представлена перша лекція на тему «175 років в авангарді аграрної освіти і науки»

На завершення зустрічі  ректор університету Олена Непочатенко ознайомила першокурсників з керівництвом навчального закладу.


Педагогічна конференція 2019 - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Незвично розпочала свою роботу педагогічна конференція освітян Уманщини в цьому році.


Смт. Бабанка - День Незалежності. - 5.0 out of 5 based on 1 vote

23 серпня в смт. Бабанка відбулися масові урочисті заходи, присвячені 28-й річниці незалежності України та Дню Державного Прапора України.

Святкове дійство розпочалося з ходи єдності, яка символізувала те, що усі ми – єдиний народ, незважаючи на відмінності кожного окремо. У святковій ході у вишиванках взяли участь керівництво району, голови об’єднаних територіальних громад, сільські та селищний голови, депутати різних рівнів, гості з дружньої Республіки Польща, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, громадські організації, делегації з населених пунктів району, керівники підприємств та закладів торгівлі, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, жителі селища Бабанка.

Початок урочистого заходу вразив запальним танцювально-патріотичним флешмобом у виконанні учнів навчальних закладів району. Після чого хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих жителів Уманщини, що віддали своє життя у боротьбі з агресором на сході нашої країни. Символічним цього дня стало відкриття за сприяння почесного жителя селища Бабанка Максима Полякова панно на місці майбутнього пам’ятника славному пращуру українського народу, уманському полковнику, гетьману Правобережної України Михайлу Ханенку.

Далі на усіх присутніх чекала насичена концертна програма за участю талановитих виконавців Уманського краю. Подарунком для учасників свята став виступ співачки Наталії Рудої за сприяння народного депутата України Антона Яценка.

Учасники, запрошені та гості свята мали можливість переглянути презентаційні куточки від населених пунктів та об’єднаних територіальних громад Уманського району. Презентації містили інформацію про історію населеного пункту, його становлення у незалежній Україні до сьогодення.

Цьогорічне відзначення Дня незалежності України дало можливість вчергове продемонстрували самобутність українського народу, його незламність та силу духу, багатство та щедрість української душі.


Умань в центрі уваги - 5.0 out of 5 based on 1 vote

Історична знакова подія відбулась в Умані 25 серпня.


ШіДі Ріді Fest -2019 - 5.0 out of 5 based on 1 vote

В День Незалежності України 24 серпня в Умані пройшов третій музично – мистецький фестиваль ШіДі Ріді Fest. Святкування цієї визначної події для кожного укрїнця  розпочалося ходою уманчан та гостей міста у вишиванках до парку ім. Тараса Шевченка. Під час фестивалю були проведені майстер класи для дорослих та дітей, усі бажаючі мали змогу взяти участь у  виготовленні посуду на гончарному крузі, спробувати себе у плетінні лозою, зайнятися розмальовками та іншими цікавими видами прикладного мистецтва.

 Фестиваль  ШіДі Ріді Fest в День Незалежності України можна сміливо вважати найбільш яскравою подією літа 2019 року в Умані.


Вже кілька років поспіль напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України хасиди, які постійно проживають в Умані, оновлюють державний прапор на флагштоці в мікрорайоні паломництва.


Сторінка 1 із 51

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто

Создание новостного портала "Сайтостроитель" создание сайта | информационного портала