Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Хасидів на святкування Рош га-Шана в Умані пускатимуть лише з «паспортами вакцинації»

У 2021 році на традиційні святкування в Умані єврейського Нового року ㅡ Рош га-Шана ㅡ пускатимуть лише тих хасидів, які матимуть сертифікати про вакцинацію проти коронавірусу.

Про це за підсумками телефонної розмови міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова зі своїм ізраїльським колегою Аріє Дері повідомляє пресслужба МВС.

Міністри узгодили, що умовою проведення цього заходу буде нормалізація епідеміологічної ситуації в Україні та попередня вакцинація прибулих.

«У взаємодії з нашими ізраїльськими колегами українські правоохоронці готові організувати безпечне перебування паломників з Ізраїлю. Жодних перешкод немає, якщо у прибулих туристів будуть відповідні документи, що підтверджують вакцинацію від COVID-19», — сказав Аваков.

Сторони також обговорили можливі поставки вакцини проти коронавірусу з Ізраїлю в Україну для подолання чергової хвилі захворювання.

 Вакцинація від коронавірусу стартувала Ізраїлі в грудні минулого року. Сьогодні ця країна є світовим лідером за рівнем вакцинації. Понад 50% населення країни отримали як мінімум одну дозу препарату (з двох необхідних).

Раніше повідомлялося, що Умань стане міжнародним центром паломництва хасидів.

Комітет Верховної Ради підтримав прийняття в цілому постанови щодо здійснення заходів спрямованих на розвиток міста Умань як міжнародного центру паломництва хасидів».

Уманська міська рада в електронній системі публічних закупівель Prozorro оголосила про проведення тендеру на розроблення проектної документації по об’єкту: «Будівництво ландшафтно-паркового комплексу «Умань. Дружба. Єрусалим» в зоні зелених насаджень громадського користування вздовж русла річки Уманки, м. Умань Черкаської області».

Related Articles