Image
. 15 oC пасмурно
UK EN IW RU

В Умані стартує безкоштовний курс із підприємництва для військових

Безкоштовний курс «Основи підприємництва: відкриття власного бізнесу» реалізують у рамках проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему (NUPASS)» спільно з Уманським національним університетом садівництва. Відповідний договір про співпрацю був підписаний в кінці лютого.

Про це повідомляє кореспондент «Умань-медіа».

Безкоштовний курс створено для ветеранів силових структур, військовослужбовців ЗСУ, учасників бойових дій і членів їхніх родин, а також – членів родин загиблих військових. Зазначимо, що Уманський національний університет садівництва вже безкоштовно навчає ветеранів АТО.

Підприємницький курс триватиме три місяці. За цей час учасники зможуть пройти професійну перепідготовку та навчитися шукати й генерувати ідеї; писати унікальний бізнес-план, привабливий для інвесторів.

При успішному закінченні курсу випускники отримають три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від УНУС); спільний сертифікат університету NORD та УНУС; спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Відповідно до грантової угоди Міжнародного фонду соціальної адаптації проєкт повністю фінансує влада Норвегії.

Related Articles