Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

"Урок безпеки" на власному прикладі

«Уроки безпеки» вже стали традиційними для учнів загальноосвітніх шкіл Умані та району, які співробітники Уманського районного відділу ДСНС проводять для молоді.

Цього разу рятувальники зустрілися із школярами та вчителями Сушківської загальноосвітньої школи. Вогнеборці показали учням аварійно – рятувальний автомобіль та показали сучасне пожежно – технічне оснащення, нагадали правила пожежної безпеки, особливу увагу звернувши на спалювання сміття, сухої трави і очерету, роз’яснивши до яких наслідків може призвести нехтування елементарних правил пожежної безпеки в екосистемах.

Ініціаторами зустрічі та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед молоді стали депутат міської ради, директор РА «Карін» В’ячеслав Степанський та заступник начальника Уманського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області Руслан Даценко, які водночас є членами товариства мисливців та рибалок у с. Сушківка. Сьогодні саме вони активно сприяють збереженню та розмноженню місцевої фауни та охороні навколишнього середовища.

І це лише перші кроки новоствореного товариства мисливців та рибалок у с. Сушківка, роботу хлопці планують продовжувати і надалі.

 Члени Сушківського товариства мисливців та рибалок закликають усіх доєднатися до проведення інформаційної роботи, практичної допомоги птахам та звірям та на власному прикладі продемонструвати, що полювання не може існувати без турботи про мисливське господарство. І цей активний вид відпочинку потребує певних зусиль, аби в майбутньому добутий трофей став дійсно гідною винагородою мисливцю та апогеєм задоволення його пристрасті.

 

 

Related Articles