Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Введення в дію чергового підрозділу місцевої пожежної охорони в Берестівці.

4 липня відбулось урочисте введення в дію чергового підрозділу місцевої пожежної охорони.

Цього разу свято прийшло до селища Берестівець Паланської об’єднаної територіальної громади, Уманського району. Це вже 78-мий підрозділ місцевої пожежної охорони, який введено у бойовий розрахунок в Черкаській області, і 8-мий створений в районі. Одним із важливих напрямків діяльності, що довели свою ефективність у справі захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій в сільській місцевості, є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної охорони.

Олександр Горобець передав почесні грамоти Черкаського обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій за активне сприяння та розвиток пожежно-рятувальний служби, вагомий внесок та плідну співпрацю у сфері цивільного захисту району голові Уманської райдержадміністрації Євгенію Данченку, голові Уманської районної ради Оксані Супрунець, а також директору ТОВ «Берестівець» Василю Чекаленку.

Відкриття пожежної команди – подія досить значна і приємна, тож не обійшлося без урочистого перерізування червоної стрічки. Цю місію виконали Василь Чекаленко та Олександр Горобець.

 Поява таких підрозділів, – завжди значуща й непересічна подія не лише для загальної системи цивільного захисту а й безпосередньо для мешканців сільських населених пунктів, особливо для тих, хто проживає у населених пунктах, віддалених від місць дислокації пожежно-рятувальних частин ДСНС.

Related Articles