Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

В Уманському районі представлено нового керівника національної поліції.

В Уманському районі тимчасово призначено нового керівника поліції. Капітан поліції Євген Дорофеєв став виконуючим обов'язки начальника Уманського районного відділення Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області.

Попередньо Євген Анатолійович працював начальником сектору розкриття злочинів проти власності відділу кримінальної поліції Черкаського відділу поліції та протягом останнього місяця перебував на посаді начальника сектору кримінальної поліції Уманського районного відділення поліції. На координаційній нараді Уманської районної державної адміністрації керівник поліції району розповів про першочергові заходи, що будуть втілюватися на території району для забезпечення правопорядку.

Керівник поліції району запросив до співпраці голів сільських, селищної рад та очільників об’єднаних територіальних громад. Для більш ефективної роботи поліції Євген Дорофеєв запропонував осучаснити матеріально–технічну базу районного відділу поліції. Він переконаний, що це дасть можливість досягти більш високих результатів при розкритті кримінальних справ.

Related Articles