Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

В Умані з’явився другий автомобіль для соціальних перевезень.

Покращуються соціальні послуги в Умані.

Вже другий автомобіль для перевезення людей з інвалідністю та маломобільних груп населення передано для уманської громади від БО «Фонд родини Нечитайло» в рамках партнерського проекту «Соціальні перевезення Черкащини». Закупівля нового автомобіля Ford Connect Tourneo відбувалася на умовах співфінансування: 50% від Фонду, 50% від Уманської громади.

Директор БО «Фонд родини Нечитайло» Вікторія Миколаюк наголосила,  що «Соціальні перевезення Черкащини» – це вдалий приклад державно-приватного партнерства, який дає можливість створювати додаткові умови для доступу людей з інвалідністю та маломобільних груп населення до закладів соціальної сфери, охорони здоров’я, культурних об’єктів, тобто їхню адаптацію в суспільстві.

Даний проект, ініційований Департаментом соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації, має успішне втілення. Загалом вже 4 райони мають такі транспортні засоби.

Посилення служби соціальних перевезень Умані додатковим автомобілем дасть змогу охопити послугою не лише місто, а й прилеглі райони, та вирішить проблему транспортування ще більшого кола людей.

Related Articles