Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Візит лідера руху «Справедливість» до Умані

Умань відвідав лідер політичного руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

 Свій візит Валентин Олександрович  розпочав із лекції для студентів Уманського  національного університету  садівництва «Війни Путіна: війна проти України». Він розповів  присутнім про терористичний акт Російської Федерації, який стався 17 липня 2014-го  року.

Крім того, студентам – аграрія була презентована програма «Насіння надії», як одна з можливостей розвитку сучасного села.

У щільному графіку Валентина Наливайченка був запланований і візит на  Уманський тепличний комбінат, де політик ознайомився з виробництвом підприємства, його продукцією та поспілкувався з колективом.

Завершуючи візит до Умані, Валентин Наливайченко відвідав мікрорайон паломництва та зустрівся із представниками МБФ імені Рабі Нахмана та Єврейської общини Умані, відвідав синагогу та могильний комплекс. А також ознайомився із роботою волонтерів представництва МАДА, які сьогодні надають екстрену медичну допомогу і рятують життя як паломників так і місцевих мешканців. Одним з головних питань, що обговорив пан Наливайченко із хасидами, було питання безпеки.

Related Articles