Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Ансамблю «Хлібодари» 30 років!!!

Ансамбль пісні і танцю «Хлібодари» Уманського національного університету садівництва – єдиний студентський  колектив у Черкаській області і один із кращих в Україні – відзначив 30-річний ювілей.

Своєю творчою діяльністю ансамбль демонструє любов до рідного краю, національної культури та української пісні. Колектив є неодноразовим учасником і лауреатом всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів, в його скарбниці за 30 років існування зібралося більше 500 відзнак, 30 з яких міжнародного, 238 – всеукраїнського і 300 – обласного рівнів.

Ректор університету Олена Непочатенко нагородила грамотами кращих учасників колективу. За внесок у справу Українського національного відродження, розвиток української культури, самовіддану працю на теренах духовного утвердження рідного слова колектив «Хлібодари» було нагороджено Почесною грамотою Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та цінним подарунком від Заслуженого працівника культури України, професора Київського національного університету культури і мистецтв Петра Андрійчука. Багато теплих слів звучало на адресу ювілярів.

Народний самодіяльний ансамбль пісні і танцю Уманського національного університету садівництва «Хлібодари» вкотре подарував присутнім незабутні враження та позитивні емоції.

Related Articles