Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Глухонема трансгендерна жінка виграла німецьке шоу "Голос"

Мусимо зазначити, що це фейк який розганяють путинські вісники про загниваючу Європу

27-29 травня в соціальних мережах було поширене російськомовне відео, в якому автор стверджує, що особа з обмеженими можливостями, глухоніма жінка-трансгендер заспівала пісню Уїтні Х'юстон і перемогла в німецькому шоу. Автор докладає до відео виступ, в якому співає жінка.

Користувачі Інтернету поширюють відео маніпуляцію. Насправді жінка, яку ми бачимо на відео, є однією з учасниць бразильського шоу, і вона не перемагала в німецькому пісенному конкурсі. Найбільш ранній відеозапис виступу можна знайти за 2012 рік. Відео, яке автор показує, стверджуючи, що глухоніма жінка перемогла в німецькому шоу, було завантажено на YouTube у 2012 році.

Трансгендерна жінка на ім'я Муджина де Жуазейру взяла участь у бразильському шоу " Qual é o Seu Talento?"(Який у вас талант?). У проекті брали участь співаки, танцюристи і люди з різними талантами, а переможцю була призначена грошова сума. Муджина де Жуазейру не стала переможницею шоу. Пост про шоу вона також опублікувала на своїй сторінці в Facebook. У соціальних мережах Муджину де Жуазейру називають "Bixa Muda" -ім'я, що містить образливе слово на бразильському діалекті португальської мови, вказує на жінку-трансгендера. Відео, яке зробило жінку популярною, було завантажено на YouTube у 2008 році. У наступні роки бразильські ЗМІ поширювали інформацію, що Жуазейру брала участь у виборах до міської ради (1;2;3). Інформація про те, що Муджина де Жуазейру взяла участь у німецькому пісенному конкурсі, у відкритих джерелах не підтверджується. Вона не публікував нічого про перемогу чи участь у шоу на своїх сторінках у Facebook та Instagram.

Редакція з повагою ставиться до всіх релігій, самовизначенній та гендерів. Але просимо зауважити, що в даному випадку цей учасник шоу не переміг навіть в Бразилії, не те що в Німеччині. Не вірте у вкидання. Будьте пильні.

 

 А ось орігінал повідомлення. Тут ця речниця ротом висказує точку зору про "гейойропу". Побажаємо ій глобального щастя у рашці. 

 

Редакція нагадує що поважає всі мови та націі (звісно окрім свинособачої)

 

Related Articles