Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Чи загрожує Україні поділ, аналогічний тому, що стався з Німеччиною у 1945 році?

Чи загрожує Україні поділ, аналогічний тому, що стався з Німеччиною у 1945 році?

Чи завершить цей план війну на Україні?

За даними італійської газети "La Repubblica", НАТО, за відомостями, розглядає можливість прийняття України до оборонного союзу в обмін на передачу Росії певних територій.

Запропонована угода передбачає, що Україна відмовиться від територій, які наразі окуповані Росією, за гарантією, що залишена частина "Західної України" негайно вступить до НАТО. Відповідно, Володимиру Путіну може бути запропоновано залишити Крим і всі території, що були захоплені ним за останні два роки.

Журналісти вважають, що цей сценарій нагадує події після Другої світової війни, коли Німеччина була поділена на Схід і Захід.

Відповідно до Потсдамської угоди від 2 серпня 1945 року чотири переможці - США, Радянський Союз, Велика Британія та Франція - вирішили поділити Німеччину на чотири окупаційні зони. Скоро між переможцями виникли напруженість. Три західні зони стали демократичними. 23 травня 1949 року була оголошена Конституція ФРН, яка виникла з трьох західних зон. У зоні, яку контролювала Радянський Союз, створився держава, залежна від СРСР: НДР, яка існувала з 7 жовтня 1949 року до злиття Німеччини 3 жовтня 1990 року.

Чи є це новий поворот у війні на Україні? Згідно з медійними повідомленнями, такий сценарій може прискорити постачання допомоги до Києва, які наразі заблоковані у Конгресі США, особливо в очікуванні можливого повернення Дональда Трампа до Білого дому.

Навіть якщо цей варіант не є офіційною позицією, його, зазначають, обговорюють неформально і особливо актуалізували в контексті надходження до влади Дональда Трампа.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг нещодавно попередив чіткими словами про можливе зрив у зусиллях підтримки України.

Якщо не вдасться залучити більше допомоги, існує реальна загроза того, що Росія захопить ще більше українських територій, попередив Столтенберг в четвер після зустрічі міністрів закордонних справ у Брюсселі.

Фактом є те, що єдиний шлях до справедливого і тривалого миру на Україні полягає у гарантуванні міцних збройних сил України, додав норвежець. Тільки так Путіна можна переконати, що на полі бою він не зможе перемогти.

Це заява, яка не суперечить плану поділу та одночасного членства в НАТО.

HELIX_TAGS

Related Articles