Image
. 16 oC небольшой дождь
UK EN IW RU

Багатоповерхівка після ракетного удару

Багатоповерхівка після ракетного удару

У місті Умань триває важливий процес відновлення багатоповерхового будинку, який був пошкоджений внаслідок ракетного удару минулого року. Відновлювальні роботи включають демонтаж аварійних конструкцій, що є одним з найскладніших етапів реконструкції.

За словами керівництва Черкаської області, плити для п’яти поверхів уже виготовлені та зберігаються у виробника. Ремонтні бригади також працюють над утепленням іншої частини будівлі, що також є частиною проекту відновлення. Погодні умови наразі сприятливі для проведення робіт.

Відновлення будинку в Умані фінансується за рахунок коштів, виділених на ліквідацію наслідків військових дій, а також місцевого бюджету. Використання цих коштів перебуває під суворим контролем обласної робочої групи, яка забезпечує прозорість та підзвітність усіх етапів роботи.

Керівництво області підкреслює важливість дотримання графіків та високої якості робіт, а також необхідність належної комунікації з мешканцями будинку щодо всіх питань, які можуть виникнути під час реконструкції.

Цей процес є частиною ширшої програми відновлення, яка спрямована на відбудову інфраструктури та забезпечення безпеки громадян, постраждалих від військових дій. Відновлення будинку в Умані є символом стійкості та відданості громади до відновлення нормального життя після конфлікту.

HELIX_TAGS

Related Articles