Image
. 9 oC пасмурно
UK EN IW RU

Про підготовку міста до паломництва. Туристичний збір.

представники МБФ імені Рабі Нахмана

Як зазначив керівник МБФ імені Рабі Нахмана з Бреславу пан Натан Бен Нун, цьогоріч з організацією паломництва на місцевому рівні співпраця покращується ще більше, тому шо було багато попередніх зустрічей з представниками ДСНС та іншими службами. Є покращення зі сторони міської влади, це ремонт дороги, заміна водопровідної мережі. Цьогоріч представники приймаючої сторони розробили сайт для сплати туристичного збору, який працює 24/7.

Пан Натан сподівається, що наступного року все також буде покращуватись, тому що цьогоріч паломники, які прибудуть, будуть бачити, що місто для них робить, які покращення відбулися в районі вулиці Туристів. Зі свого боку фонд прагне все організувати в найкращій формі.

Пані мер наголосила, якщо в цьому році буде сплачено менше туристичного збору, ніж в минулому, то ніякого покращення район не побачить. І якщо туристичний збір не буде сплачено, то пані Ірина Плетньова наголосила, що буде проти того, щоб паломники в період війни їхали у наше місто.

За понад 30 років святкування Рош га-Шана, наголосив пан Бен Нун, особливих покращень в районі паломництва не було, хасиди оплачували воду, газ, комунальні платежі. На що пані мер зауважила, що міський бюджет від паломництва кошти не отримував, лише в 2020 році до 2 млн. надійшло до бюджету міської ради, минулого року 10 млн.

Для району паломництва є надзвичайно велике навантаження на мережі. Тому туристи повинні любити наше місто, виконувати свої зобов’язання і поважати закони України. Туристичний збір – це є закон України і рішення міської ради. Якщо ми їдемо в іншу країну, ми сплачуємо і державний туристичний збір і муніципальні туристичні збори, передбачені окремими містами.

Кошти туристичного збору ідуть на покращення перебування паломників і для покращення життя уманців. Мер міста вдячна тим, хто сплатив туристичний збір.

Цьогорічна сума складає 335,00 грн/день з людини за досягнення повноліття. Приймається сума турзбору раз на рік і становить 5% від мінімальної заробітної плати, яка є на момент прийняття бюджету міста.