Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

У Тальному поховали нацгвардійця, який загинув у ДТП на блокпості

У подвір'ї, поблизу ґанку — труна. Її накрили синьо-жовтим прапором. Сотні людей по черзі підходять та мовчки кладуть квіти на прапор. Сьогодні, 28 травня, у Тальному попрощалися із нацгвардійцем Вадимом Бондаренком. Його збила на блокпості при в'їзді в Київ у ніч на 26 травня автівка судді.

Навколо лунає плач. Загиблому нацгвардійцеві — 22 роки. Він назавжди лишиться в пам'яті молодим, чуйним та веселим хлопцем.

Він мріяв стати військовим і став ним, розповів Максим, один із побратимів Вадима, з яким він разом служив.

"Я знаю, що стати військовим це була його мрія. Наскільки я знаю, що його батько і брат захищають Україну, він хотів воювати разом із ними. Але найгірше, що могла статися, сталося на місці його нинішньої служби, на блокпосту", — зазначив він.

63-річний місцевий житель Петро пам'ятає Вадима ще дитиною:

"Пам'ятаю його малим, ще хлопчаком. Хлопчик як хлопчик, бігав тут по вулиці".

Із першого по дев'ятий клас школи пам'ятає Вадима Алла Мельник. Вона вчителька місцевої школи. "Це була чудова, мила дитина, білявенький такий хлопчик з кучериками. Його любили вчителі, мав багато друзів. Любив футбол, займався спортом. Ми ніяк не можемо повірити в цю трагедію. Я його досі пам'ятаю на футбольному полі, у смугастій футболочці, з м'ячиком. Він завжди хотів бути лідером, першим, і зараз, коли така ситуація в країні, такий хлопець не міг стояти осторонь", — розповіла вона.

Сергій Кравченко — товариш Вадима. З ним у школі грав у одній футбольній команді:

"Він був дуже хорошим футболістом. Грав у футбол і в школі, і після школи. Але йому завжди подобалися війська, хотів туди потрапити. Був життєрадісним, любив життя, спорт. Про цю трагедію нам розповів тренер. Це дуже тяжко, переживати такі втрати".

Попрощатися з Вадимом прийшла вся футбольна команда.

Опісля прощальна церемонія перемістилася на центральну площу міста. Труну зустрічали навколішки. Асфальт був встелений півонією та ірисами.

Заступник командира батальйону, в якому служив Вадим, майор Валерій Купін одним із перших був на місці ДТП:

"Він ходив у патрульно-постову службу, стояв на блокпостах. Я один із перших був на місці події, все бачив. Як зараз це бачу, це жахливі емоції. Чоловік, який його збив, візуально був під впливом алкоголю. У його машині була пляшка віскі. Втекти не намагався, але потім говорив, що він не був за кермом, що водій втік. Там також був його юрист, йому викликали швидку, але з ним усе було добре. Його автівка рухалася на дуже великій швидкості, попри те, що попереду був блокпост і стояли попереджувальні знаки. Смертельні випадки трапляються нечасто, але часто трапляються випадки, що на блокпостах затримують людей напідпитку та під впливом наркотиків", — розповів майор.

З його слів, Вадим був дуже добрим, товариським. Покарати винного у смерті побратима для частини, де служив Вадим, ця справа принципова, додав він:

"Ця людина повинна бути покарана".

Поховали Вадима на місцевому кладовищі. У нього залишилася дружина та троє дітей.

 

 

Related Articles