Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Україна відзначає День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

Сьогодні, 25 травня, в Україні  відзначається День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Свято започатковане відповідно до Указу Президента України №181/2021 від 29 квітня 2021 року. Перед тим, 14 квітня, проєкт цього Указу схвалив Кабінет Міністрів України.

Дату для свята обрали не випадково, адже цього дня у 2006 році постановою Кабміну було передбачено утворення Адміністрації Держспецзв’язку на базі Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України, який було ліквідовано.

Встановлення професійного свята дає можливість довести до відома широких верств населення реальне призначення та завдання підрозділів Держспецзв’язку.

Так, Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України — є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку, формування та реалізації державної політики у сферах технічного та криптографічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку, а також інших завдань відповідно до закону.

Related Articles