Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Досвід уманської поліції зі святкування Рош Ха-Шана застосували на святкуванні Хашабі в Мироні (Ізраїль)

Вперше святкування Хашабі в Мироні була проведена на зразок святкування Рош Ха-Шана в Умані, що існує вже 15 років.
Дуже пізно і після тривалої зневаги лідери Ізраїлю почали розуміти те, що поліція Умані зрозуміла вже 15 років тому.
Напередодні Рош Ха-Шана в Умані - це напружений день, наповнений десятками тисяч шанувальників, які бажають прийти і вклонитися біля труни праведника, що знаходиться на невеликій ділянці землі, порівняно з кількістю шанувальників.
15 років тому, коли почалося незвичайне скупчення у Сіона рабина Нахмана, було створено спеціальну групу адміністраторів, щоб надати кожному з шанувальників можливість наблизитися до труни праведника для задоволення громади іммігрантів.
Святкування Хашабі в Мироні є найбільшою подією в Ізраїлі та серед єврейського народу, і протягом багатьох років поліція Ізраїлю наполегливо керувала всією логістичною підготовкою заходу незалежно та без співпраці з місцевою спільнотою. Поліція ходила комплексом гробниць, порушуючи святиню місця, що призводило до непотрібних сутичок та насильству, частина з яких виходила з-під контролю і навіть призводила до травм невинних людей, які прийшли помолитися і просити милостиню на могилі праведника рабина Шимона бар Йохая у Мироні.
Хіля проходила цього тижня у Мироні на горі рабина Шимона бар Йохая.
Вперше було досягнуто значної та безпрецедентної співпраці при підготовці до заходу. Весь комплекс керувався командою адміністраторів із хасидського співтовариства.
Останні кілька тижнів відбувалося формування команди серед членів хасидського співтовариства.
Організатори підготували детальні та розширені плани, адаптовані до різних сценаріїв, з урахуванням складної топографічної структури навколо могили.
За кілька годин до початку Хіля, адміністратори завершили останнє тренування, після чого вони зайняли свої позиції, щоб допомагати та підтримувати громадський порядок, запобігати небезпечним ситуаціям та допомогати кожному паломнику дістатися до могили святого.
Адміністратори були ідентифіковані за допомогою світловідбивних жилетів та помітних ідентифікаційних значків, та використовували спеціальне обладнання для координації та оголошень протягом усього заходу. Команди були розміщені по всій території гори, щоб спрямовувати все товариство іммігрантів.
Отже, макет, який успішно працював в Умані багато років, був вперше випробуваний в Ізраїлі (і це ганьба, що тільки після стількох невдач і трагедій), і це був величезний успіх, який отримав багато похвал з усіх боків спектру.

Related Articles