Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Рішення суду є. Виконання рішення суду буде?

Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана з Бреславу звернувся до Управління містобудування, землекористування, комунального майна та будівельного контролю Уманської міської ради щодо надання інформації та вчинення дій по виконанню рішення Шостого апеляційного адміністративного суду у справі N 580/1747/22, за яким власник має знести за власний рахунок самочинно збудований восьмиповерховий будинок в районі пам‘ятки місцевого значення «Визначне місце «Могила цадика Нахмана». Фонд отримав відповідь, в якій зазначено, що «Відділом державної виконавчої служби у місті Умані Уманського району Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) 07.03.2023р.відкрите виконавче провадження на підставі виконавчого листа N 580/1747/22 від 27.02.2023 про зобов‘язання власника знести за свій рахунок самочинно збудований восьмиповерховий будинок».
Але станом на  14.04.2023 даних з Єдиного реєстру боржників відсутня інформація щодо відкриття виконавчого провадження стосовно порушника.
Міжнародний благодійний фонд імені Рабі Нахмана з Бреславу стурбований дотриманням місцевою владою чинного законодавства України. Адже ми живемо в правовій державі де закони мають  виконуватись. Тому Фонд і надалі збирається слідкувати за перебігом подій навколо цього об‘єкту самочинного будівництва.
 
 
 

Related Articles