Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Самочинному будівництву не бути

За адресою вул.Пушкіна 56, м.Умань в межах охоронної зони пам’ятника «Могила Цадика Нахмана 1811 року», відбувалося самочинне будівництво восьмиповерхової будівлі з порушенням законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, з порушенням порядку виконнання будівельних робіт, що могло привести до значної шкоди інтересам та релігійним почуттям громадян.
Шостий апеляційний адміністративний суд м.Київ (впровадження А/855/8854/22) від 19.12.2022 постановив зобов’язати забудовника знести самочинно збудований восьмиповерховий будинок за власний рахунок.
До речі, Уманська міська рада має чітку позицію щодо захисту культурної спадщини в регіоні, засуджує будь-які дії третіх осіб, спрямовані на знищення пам'яток, та планує вживати будь-які дії в межах чинного законодавства України з метою збереження культурної спадщини та надбання українського народу.
Нагадаємо, що касаційна скарга на рішення суду апеляційної інстанції подається безпосередньо до Верховного Суду у порядку визначеному Законом України.

Related Articles