Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

“Пункти незламності”: список місць в Умані

 

В Україні впроваджують новий проєкт “Пункти незламності”. Ці місця стануть безпечними для українців під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Якщо знову відбудуться масовані російські удари і якщо буде розуміння, що за години постачання електрики не відновити, то активується робота “Пунктів незламності”. Там усі базові послуги: це електрика, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, вода, аптечка. Абсолютно безкоштовно і цілодобово”, – пояснив Зеленський.

Послуги в пунктах Незламності

Комплектування та функціонування пунктів здійснюється з урахуванням того ресурсу, який мають органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Пункти працюватимуть обов’язково при всіх обласних та районних адміністраціях, також при школах, будівлях ДСНС тощо. Зеленський зазначив, що вже підготовлено більше чотирьох тисяч пунктів, однак заплановано – більше.

Знайти “Пункти незламності” можна на спеціальному сайті. Там розміщена мапа, вона постійно оновлюється.

Згідно з інформацією на мапі, нині в Умані створено 5 таких пунктів.

Крім того, на сайті можна дізнатись, де працює найближче АЗС, банківське відділення, аптека, магазин. Там облаштовані місця для обігріву та для підзарядки пристроїв.

Мапа України на сайті Незламності
СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ МОЖУТЬ ПРИХИСТИТИ ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ?
 
Пункт Незламності – це місце для короткострокового одночасного перебування від 40 до 500 осіб.
 
ЯК ДІЗНАТИСЯ ЧИ В ПУНКТАХ НЕЗЛАМНОСТІ Є МІСЦЯ?

 

Навіть, якщо ви приїдете в Пункт Незламності і в ньому буде багато людей, чергові зроблять все для того, щоб вас прийняти. У випадку гострої нестачі вільних місць, будуть залучені фахівці, які зроблять все можливе аби кожен громадянин був забезпечений місцем в Пунктах Незламності.

ЯК ДОВГО Я МОЖУ ЗАЛИШАТИСЯ В ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ?

Часових лімітів перебування в Пунктах Незламності немає. Але варто давати можливість і іншим людям потрапити і обігрітися.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ЛУНАЄ ПОВІТРЯНА ТРИВОГА, А Я У ПУНКТІ НЕЗЛАМНОСТІ?

Чергові Пунктів Незламності забезпечені інструкціями дій на випадок різних загроз: повітряної небезпеки чи дій населення у випадку порушення систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків.

 
HELIX_TAGS

Related Articles