Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

МБФ імені Рабі Нахмана готує план безпечного проведення Рош Га Шана у 2022

Міжнародний Благодійний Фонд імені Рабі Нахмана з Бреславу, що опікується пам’яткою «Могила Цадика Нахмана 1811 року», розуміє стурбованість української влади щодо забезпечення безпеки іноземних туристів, у тому числі паломників-хасидів. Громада підготувала план підготовки для безпечного святкування Рош Га Шана восени 2022 року та готова вживати будь-яких заходів в межах своїх можливостей для посилення заходів безпеки.

Про це повідомила представник Міжнародного Благодійного Фонду імені Рабі Нахмана з Бреславу Ірина Рибницька.

"Якщо уважно вивчити меседж посла України в державі Ізраїль, то він висловив свою стурбованість небезпекою, яка створилася для туристів та паломників, що мають намір відвідання України в умовах війни. Посол України закликав паломників хасидів утриматися від відвідання України восени цього року", - заявила представниця фонду.

Ірина Рибницька зазначила, що хасиди, незважаючи ні на коронавірус, ні на війну, все таки приїдуть до Умані.

"З досвіду святкування Рош Га Шана за умов епідемії коронавірусу COVID-19 у 2020-2021 роках, усім відоме надзвичайне прагнення паломників-хасидів відвідати святиню - Могилу Цадика Нахмана в Умані для святкування Рош Гашана, якому не відомі будь-які перепони. Люди, яких не лякає навіть війна та ризики з нею пов’язані, доводять надзвичайну привабливість та важливість України на світовій арені", - заявила Ірина Рибницька.

Слід відзначити, що громада з початку війни піклується про українців, надаючи медикаменти, їжу, бомбосховище та житло для тимчасово переміщених осіб.  

"На даний час Україна є відкритою для відвідання та ми абсолютно впевнені що демократична держава Україна не допустить порушення рівноправності та дискримінації за будь-якою ознакою. До святкування Рош Га Шана залишилось близько двох з половиною місяців,  ми очікуємо, що ситуація в Україні стабілізується та військова агресія Російської Федерації буде зупинена. Громада Бреславських хасидів сподівається, що Держава Україна залишиться відкритою для відвідання, та молиться за Україну, а також її мужніх громадян, що воюють за свою незалежність та демократичні цінності", - зазначили у фонді.

Related Articles