Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Уманчанину, який підтримував російських окупантів, присудили умовне покарання

Уманський суд виніс вирок зловмиснику, який підтримував російських окупантів та принижував українських військових. Йому присуджено 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном тривалістю 2 роки.

«У період з 16 по 29 березня 2022 року, перебуваючи за місцем свого фактичного проживання за допомогою належного йому ноутбука марки «Asus» на власній сторінці у соціальній мережі «Одноклассники»  усвідомлюючи, що його персональна сторінка адресою має відкритий доступ і з нею має змогу ознайомитись необмежене коло користувачів, з мотивів схвалення політики країни-агресора умисно поширив посилання на низку матеріалів, в яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії російської федерації проти України, розпочатої у 2014 році, а також глорифікації осіб, які здійснюють збройну агресію російської федерації проти України, розпочату у 2014 році», - йдеться у тексті вироку.

Спеціаліст Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького підтвердив, що опублікований контент є звеличуванням військових російської федерацїі.

Підсудний свою провину визнав повністю та розкаявся. Судді призначили йому 5 років позбавлення волі з випробувальним терміном 2 роки.

Вилучені мобільний телефон та ноутбук повернули засудженому.

Related Articles