Image
. 16 oC пасмурно
UK EN IW RU

Більше 2 тисяч хасидів відсвяткували Шавуот в Умані

В Умань на святкування Шавуот (день дарування Всевишнім Десяти заповідей) 5782 року за іудейським календарем приїхало понад 2000 брацлавських хасидів.

Про це повідомив керівник Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахман з Бреславу Натан Бен Нун.

Раніше інформувалося, що повномасштабна війна, розв'язана РФ проти України, яка триває зараз вже 100 днів, не зупиняє паломників-хасидів від того, щоб відвідати могилу раббі Нахмана в Умані.

Керівник Фонду імені Рабі Нахмана Натан Бен Нун заявив, що цього разу було складно приїхати до Умані, дуже дорого, багато хто застряг у дорозі. Але коли рабин сказав приїхати, то люди приїжджають.

«Це велике свято, яке дає нам Тору. Але Бог не дає нам її прямо, тільки через рабина. І зазвичай кожен хасид має поїхати до рабина (живого чи ні) на це свято. Ми віримо, що раббі Нахман живий і він сказав: «Я тут!». Цадик ніколи не вмирає. Тому люди приїжджають та хочуть отримати Тору від рабина», – каже Натан Бен Нун.

Нагадаємо, що Шавуот цього року відзначається одразу після Шаббату, з вечора суботи, 4 червня, до вечора понеділка, 6 червня, — в Україні та інших країнах поза Ізраїлем, а в Ізраїлі — лише з вечора 4 червня по вечір 5 червня.

Related Articles