Image
. 15 oC пасмурно
UK EN IW RU

Податківці попереджають: на Уманщині активізувались шахраї

В Уманському районі до суб’єктів господарської діяльності звертаються шахраї, називаючись посадовцями ДПС, та вимагають сплатити кошти на різні рахунки.

Про це повідомляє УманьNews.City.

Головне управління державної податкової служби в Черкаській області повідомляє, що злочинці телефонують та надсилають повідомлення представляючись керівництвом та посадовими особами Головного управління ДПС у Черкаській області або довіреними особами таких посадовців.

Звертаються через месенджери до керівників суб’єктів господарської діяльності області, здійснюючи психологічний тиск на підприємців, з метою незаконно заволодіти грошовими коштами під будь-яким приводом (надання грошової допомоги, погрози застосування штрафних санкцій, уникнення проведення перевірок тощо). Зазначені особи пропонують перераховувати грошові кошти на карткові рахунки різних банківських установ України.

На сьогодні активізувались шахраї на території міста Звенигородка та Уманського району, а також не є виключенням, що подібні дії будуть відбуватись по всій Черкаській області.

Спроби ошукати платників податків зафіксовано з телефонних номерів мобільних операторів України:

  • (095) 229-45-21,
  • (095) 229-45-47,
  • (097) 339-57-25.

Головне управління ДПС у Черкаській області вкотре звертає вашу увагу, що посадові особи органів ДПС діють виключно в межах повноважень та не можуть звертатися до платників з подібними проханнями.

Шановні платники! Для запобігання діяльності шахраїв просимо вас бути пильними та обачними, уважно перевіряти інформацію, не піддаватися на провокації та ні за яких обставин не перераховувати кошти!

У разі виявлення фактів шахрайських дій з боку невідомих осіб, намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвища, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків тощо) та передати її до правоохоронних органів.

Якщо ви постраждали від дій аферистів або маєте інформацію про подібні випадки, просимо негайно повідомляти про це підрозділи:

  • Національної поліції у Черкаській області за номером телефону – 102;
  • Головне управління ДПС у Черкаській області будь-яким зручним способом:
  • з використанням засобів поштового зв’язку на адресу: вул. Хрещатик, 235, м. Черкаси, 18002;
  • засобами телекомунікації, безпосередньо до відділу з питань запобігання та виявлення корупції, за телефоном 0472 – 33-91-27
  • у письмовому вигляді через працівників відділу з питань запобігання та виявлення корупції.

Related Articles