умань медиа, первое информационное агенство

Редактор

Редактор


Notice: Undefined property: JObject::$description in /home/u129312447/public_html/templates/ot_vozzmag/html/com_k2/templates/default/user.php on line 59

Волейбол, як стиль життя.

Опубліковано в Новини листопада 20 2017 0 теги

За інформацією Уманського міського центру фізичного  здоров’я населення «Спорт для всіх» в Умані завершилися  фінальні  ігри  з  волейболу чемпіонату  міста  серед школярів.  


17 листопада до Умані прибула карета швидкої допомоги іноземного виробництва.


Останнім часом питанню медичної реформи приділяється досить значна увага, тема створення госпітальних округів обговорюється на усіх рівнях.


З метою впливу на ситуацію, яка спричинила  трагедію у таборі “Вікторія” в місті Одеса що призвела  до загибелі трьох  дівчаток, Кабінетом Міністрів України  було видане  розпорядження, у відповідності до якого, впродовж жовтня-грудня місяців інспекторським складом ДСНС  проводяться позапланові перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктів даної категорії.


14 листопада відбулась 24 позачергова сесія Уманської районної ради, у засіданні якої взяли участь 30 депутатів із 50 обраних.


Питання дострокового припинення повноважень депутатів Уманської районної ради розглянули на засіданні 24-ї позачергової сесії райради. В зв’язку з тим, що 29 жовтня поточного року відбулись вибори депутатів Паланської територіальної громади, 7-ро депутатів подали заяви про припинення депутатських повноважень в Уманській міській раді згідно статті 5-ї Закону України «Про статус депутата місцевих рад».


9 листопада Парламент України ухвалив новий закон «Про житлово-комунальні послуги».


Черкаський окружний адміністративний суд в м. Черкаси поставив остаточну крапку у справі за позовом МБФ імені Рабі НахманаОдин з наймасштабніших і жорстоких погромів в історії, який став першим відвертим актом терору проти євреїв  в нацистській Німеччині,


Сторінка 1 із 11

Підписатися на новини

Підпишіться на новини від Умань-медіа і будьте в курсі всіх новин.

Карта сайту

Ми на карті

Найсвіжіші фото

Ми раді вітати Вас на сайті інформаційної агенції Умань-медіа.

На нашому сайті Ви знайдете найсвіжіші новини про місто